Jak to vzniklo?

Pod pojem léčitelství se vyskytuje mnoho směrů a naše škola se zaměřuje především na nejstarší a nejjednodušší techniku - přikládáním rukou a pomáhání energiemi. Škola vznikla z nápadu léčitele Daniela, který chtěl posunout své vědomosti a zkušenosti dalším lidem. Jako každý duchovně hledající člověk, absolvoval mnoho kurzů a škol. Sám mnoho let vede léčitelskou praxi a rozhodl  se nabídnout své vědomosti dál. Nevyučuje žádné speciální techniky pod moderními nebo cizokrajnými názvy. Je to návrat ke starým kořenům a našim předkům s kombinací vědomostí jiných kultur.

Kdo jsou Vaši průvodci ?

Daniel Čablík

Má více než 15 let praxe s energiemi a věštěním. Od roku 2008 pracuje jako masér, léčitel a kartář. Od tohoto zlomového roku pravidelně studoval alternativní medicínu. Vystudoval školu tradiční čínské medicíny a ayurvédy, studoval reiki u několika mistrů, dále má znalosti s bylinkami, dřevokaznými hub a diagnostiky z očí - iridologie a další oblasti. Má bohaté zkušenosti s práci s lidmi i se zvířaty. Jeho "ordinací" prošly tisíce klientů.


Ing. Šárka Laštovičková

informace budou doplněny

Máte co nabídnout lidem ?

Máte duchovní vědomosti, orientujete se v nějaké technice léčitelství a chcete své vědomosti posunout dál? Kontaktujte nás dan.cablik@seznam.cz

DANIEL ČABLÍK, Ratiboř u Vsetína 51, 756 21, +420 773 088 335
IČ 76330630    DIČ CZ8801136311 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!